Sexy Dance - warsztaty taneczne

Dzierzgoński Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie Panie do udziału w warsztatach tanecznych SEXY DANCE. Warsztaty odbędą się 18 maja (niedziela), w godzinach 15.00 – 17.00, w sali Regionalnego Towarzystwa Inwestycyjnego w Dzierzgoniu, przy ulicy Wojska Polskiego 3.

Warsztaty poprowadzi instruktorka fitness, Iga Sozoniuk.

Koszt udziału w warsztatach to 25 zł. Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia oraz wpłaty w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury.


Sexy Dance to mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych stylów. Taniec przesiąknięty jest kobiecą atmosferą. Sexy Dance uczy zmysłowego poruszania się, dodaje pewności siebie. To jednocześnie dobry sposób na poprawę sylwetki, wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni oraz spalenie zbędnych kalorii.


Iga Sozoniuk - dyplomowany instruktor fitness, specjalizuje się w formach fitness takich jak: step, TBC, zumba, pilates itp. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Uczestniczka wielu konwencji fitness. Fitness jest jej hobby, dzięki czemu zawsze stara się być pozytywnie nastawiona i daje z siebie wszystko na zajęciach.

 

Zapraszamy

DOK